حمل بار

نورد آریا تابان ایرانیان با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل اختصاصی، ضمن تسریع فرآیند انتقال، ضمانت کیفی بار در هنگام تحویل را عهده‌دار شده است. مشتریان می‌توانند بدون نگرانی و مقایسه‌ی قیمت‌ها با سایر شرکت‌های ترابری، در هر نقطه از ایران در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرند.

کیفیت برای رقابت ضروری است. متاسفانه بسیاری از شرکت‎های حمل و نقلی بدون داشتن دانش لازم و تجارب کافی اقدام به حمل بار می‎کنند و در بسیاری از اوقات خسارت‎های جبران‎ناپذیری به بار وارد می‎آورند. از این رو مجموعه ما با همکاری کارکنان مجرب و وسایل ترابری مناسب، این قابلیت را دارد بار شما مشتریان گرامی را بدون کوچک‎ترین خسارتی در مقصد تحویل دهد.

آهن آریا

کارخانه نورد آریا تابان ایرانیان در زمینه تولید نبشی و ناودانی در سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه همواره در طول سال‎های فعالیت خود توسعه مستمر، کارآفرینی و رضایت مشتریان را از اهداف اصلی خود قرار داده است. از دیگر اهداف این مجموعه تامین انوع آهن آلات ساختمانی و ارائه مشاوره رایگان در هنگام خرید است تا بدین وسیله تجربه یک خرید متفاوت، مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم آورد.

اطلاعات تماس

بندرعباس، شهرک صنعتی خلیج فارس

021-۴۴۳۷۵۶۹۲

۰۹۰۳۳۰۳۰۷۱۵-16

 

تمامی حقوق این وبسایت برای آهن آریا محفوظ می باشد .

2021 ©

طراحی و توسعه توسط : کادوس