انواع لوله

لوله مانیسمان

لوله مانیسمان که به آن لوله بدون درز نیز گفته می‌شود لوله‌ای است که روش تولید و ساخت آن به نحوی است که بدنه‌ای یکدست و بدون درز دارد و هیچ نوع جوش‌کاری بر روی آن صورت نگرفته است. این نوع لوله معمولاً از فولاد ساده کم ‌کربن ساخته می‌شود؛ اما به وسیله افزودن برخی مواد به داخل و بیرون لوله، آن را در برابر زنگ زدن مقاوم می‌کنند. این لوله‌ها به دلیل یکدست بودن و بدون درز بودنشان نسبت به سایرین محکم‌تر هستند و قیمتی بالاتر از سایر لوله‌ها دارند.

لوله داربستی

لوله داربستی در حقیقت همان لوله صنعتی می باشد. در این لوله‎ها هیچ گونه سیالی منتقل نمی‎گردد بنابراین در معرض آزمایشات آب یا گاز نیز قرار نمی‎گیرند.
این لوله‎ها تنها کاربرد صنعتی دارند و موارد مصرف آن‎ها در صنایع و سازه‎های گوناگون می‎باشد. سایز استاندارد این محصول دارای قطر خارجی ۴۸.۳ میلی متر و ضخامت دیواره ۳.۲ میلی متر و طول ۶ متر است.
از کارخانه‎های تولیدکننده می‎توان به کارخانه اصفهان، تهران، قم و غیره اشاره کرد

آهن آریا

مجموعه آهن آریا در ابتدا فعالیت خود را در زمینه بازرگانی انواع آهن ‎ آلات ساختمانی و صنعتی آغاز کرد. این مجموعه همواره در طول سالها فعالیت خود توسعه مستمر، کارآفرینی و رضایت مشتریان را از اهداف اصلی خود قرار داده است.

همچنین این مجموعه در سال ۱۳۹۹ در کنار کار بازرگانی، شرکت لوله‎ های دقیق آسیا کران (سهامی خاص) با سرمایه‎ گذاری بخش خصوصی را تاسیس کرد.

اطلاعات تماس

بندرعباس، شهرک صنعتی خلیج فارس

021-۴۴۳۷۵۶۹۲

۰۹۰۳۳۰۳۰۷۱۵-16

 

تمامی حقوق این وبسایت برای آهن آریا محفوظ می باشد .

2021 ©

طراحی و توسعه توسط : کادوس