انواع لوله

لوله مانیسمان

لوله مانیسمان که به آن لوله بدون درز نیز گفته می‌شود لوله‌ای است که روش تولید و ساخت آن به نحوی است که بدنه‌ای یکدست و بدون درز دارد و هیچ نوع جوش‌کاری بر روی آن صورت نگرفته است. این نوع لوله معمولاً از فولاد ساده کم ‌کربن ساخته می‌شود؛ اما به وسیله افزودن برخی مواد به داخل و بیرون لوله، آن را در برابر زنگ زدن مقاوم می‌کنند. این لوله‌ها به دلیل یکدست بودن و بدون درز بودنشان نسبت به سایرین محکم‌تر هستند و قیمتی بالاتر از سایر لوله‌ها دارند.

لوله داربستی

لوله داربستی در حقیقت همان لوله صنعتی می باشد. در این لوله‎ها هیچ گونه سیالی منتقل نمی‎گردد بنابراین در معرض آزمایشات آب یا گاز نیز قرار نمی‎گیرند.
این لوله‎ها تنها کاربرد صنعتی دارند و موارد مصرف آن‎ها در صنایع و سازه‎های گوناگون می‎باشد. سایز استاندارد این محصول دارای قطر خارجی ۴۸.۳ میلی متر و ضخامت دیواره ۳.۲ میلی متر و طول ۶ متر است.
از کارخانه‎های تولیدکننده می‎توان به کارخانه اصفهان، تهران، قم و غیره اشاره کرد

آهن آریا

کارخانه نورد آریا تابان ایرانیان در زمینه تولید نبشی و ناودانی در سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه همواره در طول سال‎های فعالیت خود توسعه مستمر، کارآفرینی و رضایت مشتریان را از اهداف اصلی خود قرار داده است. از دیگر اهداف این مجموعه تامین انوع آهن آلات ساختمانی و ارائه مشاوره در هنگام خرید است تا بدین وسیله تجربه یک خرید متفاوت، مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم آورد.

اطلاعات تماس

قم، شهرک شکوهیه، فاز دو، خیابان بروجردی، خیابان کلاهدوز، خیابان کلاهدوز 12

021-۴۴۳۷۵۶۹۲

۰۹۰۳۳۰۳۰۷۱۵-16

 

تمامی حقوق این وبسایت برای آهن آریا محفوظ می باشد .

2021 ©

طراحی و توسعه توسط : کادوس