انواع ناودانی

ناودانی

ناودانی
به مقاطعی به شکل U ناودانی می‎گوییم. که از مهم‎ترین پروفیل‎های صنعتی و ساختمانی می‎باشد.
ناودانی‎ها از لحاظ فرآیند تولید به دو دسته کلی تقسیم می‎شوند: 1- ناودانی نورد شده 2-ناودانی پرسی
مشخصه ناودانی اندازه بال تا بال یا پشت تا پشت آن می‎باشد. برای مثال ناودانی 12 یعنی فاصله پشت تا پشت آن 12 است.
گاها در بعضی از صورت‎ها ناودانی به این شکل نوشته می‎شود : 5 * 45 * 66 U که در آن عدد اول معرف سایز ناودانی (فاصل بال تا بال)، عدد دوم ارتفاع بال و عدد سوم ضخامت جان می‎باشد.
به ناودانی برشی اصطلاحا گل میخ هم می‎گویند. توجه داشته باشید پایین‎ترین سایز برش 7 می‎باشد.
ناودانی‎ها در صنعت ساختمان‎سازی به صورت تکی و یا جفت در باد بندها، به صورت تکی و دوبل در تیر ها، به صورت جفت و به شکل قوطی در ستون‎ها و به صورت جفت در خرپاسازی به کار می‎رود و همچنین صنایع راه و ساختمان، انرژی ، دکل‎سازان، ماشین‎سازان، خودروسازی ، قطعه‎سازی مشتریان عمده ناودانی هستند.
کارخانه‎های داخل توان تولید ناودانی از سایز 5 تا 1۶ را دارا می باشند. البته به جز ذوب آهن که گاها و به صورت سفارشی سایز 16 و 26 را تولید می‎کند سایزهای پایین‎تر 5 و بالاتر از 1۶ وارداتی هستند. ناودانی‎های وارداتی یا چینی هستند یا روس یا اروپا که بارهای اکراین و ترک در بازار تحت عنوان اروپا شناخته می‎شوند.

مجموعه ما، نورد آریا تابان ایرانیان از تولیدکنندگان ناودانی است. از این رو فروش ناودانی با تضمین قیمت و کیفیت صورت می‎گیرد.

 

آهن آریا

کارخانه نورد آریا تابان ایرانیان در زمینه تولید نبشی و ناودانی در سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه همواره در طول سال‎های فعالیت خود توسعه مستمر، کارآفرینی و رضایت مشتریان را از اهداف اصلی خود قرار داده است. از دیگر اهداف این مجموعه تامین انوع آهن آلات ساختمانی و ارائه مشاوره در هنگام خرید است تا بدین وسیله تجربه یک خرید متفاوت، مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم آورد.

اطلاعات تماس

قم، شهرک شکوهیه، فاز دو، خیابان بروجردی، خیابان کلاهدوز، خیابان کلاهدوز 12

021-۴۴۳۷۵۶۹۲

۰۹۰۳۳۰۳۰۷۱۵-16

 

تمامی حقوق این وبسایت برای آهن آریا محفوظ می باشد .

2021 ©

طراحی و توسعه توسط : کادوس