آهن آلات
نورد آریا تابان ایرانیان
تماس با ما

درباره ما

به عنوان یکی از تولیدکنندگان و خدمت‌دهندگان آهن در کشور، شرکت نورد آریا تابان ایرانیان، همواره متعهد به هم‌نوایی بخش اقتصادی، اجتماعی و توسعه‌ی زیست‌محیطی بوده است. 

ما همواره برای ابتکار، هماهنگی، توسعه‌ی سبز و تکوین‌یافته در تمامی زمینه‌ها، فلسفه‌ی کاری خود را بنا نهاده‌ایم. با در نظر گرفتن اصول پایه در کنار بازنگری ساختار تامین، شتابی مضاعف در گسترش رشد خلاقیت و تعمیق در بازسازی بخش توسعه و بخش اقتصادی برای نیل به اهداف خود داشته‌ایم. با تکیه بر قدرت دانش و فن‌آوری و پرورش پرسرعت زیرساخت‌های نوآوری، ما همواره به صنعت آهن معانی، ارزش‌ها و حیاتی تازه داده‌ایم. ما باور داریم نوآوری در صنعت آهن به مردم و کشور برای فهم رویاهایشان در آینده، کمک شایانی می‌کند. 

واحد تولید نورد آریا تابان ایرانیان

نورد آریا تابان ایرانیان، به سرعت در حال رشد و توسعه است. این مجموعه در کنار کار بازرگانی انواع آهن آلات، در  سال 1393 در زمینه تولید نبشی و ناودانی گام جدیدی را برداشت. ظرفیت تولید سالانه نبشی 50000 تن و ناودانی 58000 تن است.  ما آماده‌ایم تا با کلیه‌ی شرکت‌های تجاری، مصرف‌کنندگان و صادرکنندگان نهایت همکاری را داشته باشیم. در این مسیر درهای نورد آریا تابان ایرانیان به روی تمامی مشتریان خرد و کلان باز است و با نگاهی گرم و آینده‌نگر، امیدواریم تا دوش به دوش یکدیگر، مسئولیت اجتماعی خود را اجرا کرده و فصلی تازه از صنعت آهن ایران را بنویسیم. 

استراتژی

ما با داشتن رضایت مشتریان خود و قدردانی از محصولات و خدماتی که ارائه می‎دهیم ، جایگاه مناسبی در  صنعت یافته‎ایم. ما در نتیجه تمایل به چالش کشیدن وضع موجود و انجام کارها به شکل نوین، به این جایگاه دست یافته‎ایم. در دنیای کاملا رقابتی که در آن فعالیت می‎کنیم ، بایستی ایده‎ها و روش‎های عملیاتی جدید را حمایت کنیم. ما باید برای تغییر گشوده باشیم ، و تمرکز خود را بر ایجاد نوآوری و جستجوی فرصت‎های تحول آفرین قرار دهیم. ما منتظر نیستیم که دیگران راه را به ما نشان دهند؛ ما راه را پیدا می‎کنیم و با این کار ارزش ذاتی شرکت خود را به دیگران نشان می‎دهیم.

توانایی ما در اجرای موفقیت‎آمیز استراتژی‎ها به مردم عزیز کشورمان بستگی دارد. ما برای حفظ روحیه‎ی کارآفرینی و اشتیاق به تعالی که سبب رشد ما می‎شود و رمز موفقیت آینده‎ی ماست، همواره تلاش خواهیم کرد و همواره امینت و رفاه مردم کشورمان را در اولویت قرار می‎دهیم.

آهن آریا

کارخانه نورد آریا تابان ایرانیان در زمینه تولید نبشی و ناودانی در سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه همواره در طول سال‎های فعالیت خود توسعه مستمر، کارآفرینی و رضایت مشتریان را از اهداف اصلی خود قرار داده است. از دیگر اهداف این مجموعه تامین انوع آهن آلات ساختمانی و ارائه مشاوره در هنگام خرید است تا بدین وسیله تجربه یک خرید متفاوت، مطمئن و آسوده را برای مشتریان فراهم آورد.

اطلاعات تماس

قم، شهرک شکوهیه، فاز دو، خیابان بروجردی، خیابان کلاهدوز، خیابان کلاهدوز 12

021-۴۴۳۷۵۶۹۲

۰۹۰۳۳۰۳۰۷۱۵-16

 

تمامی حقوق این وبسایت برای آهن آریا محفوظ می باشد .

2021 ©

طراحی و توسعه توسط : کادوس