آهن آلات
پیشگام صنعت فولاد آریا تابان
تماس با ما

درباره ما

به عنوان یکی از تولیدکنندگان و خدمت‌دهندگان آهن در کشور، شرکت نورد آریا تابان ایرانیان، همواره متعهد به هم‌نوایی بخش اقتصادی، اجتماعی و توسعه‌ی زیست‌محیطی بوده است. 

ما همواره برای ابتکار، هماهنگی، توسعه‌ی سبز و تکوین‌یافته در تمامی زمینه‌ها، فلسفه‌ی کاری خود را بنا نهاده‌ایم. با در نظر گرفتن اصول پایه در کنار بازنگری ساختار تامین، شتابی مضاعف در گسترش رشد خلاقیت و تعمیق در بازسازی بخش توسعه و بخش اقتصادی برای نیل به اهداف خود داشته‌ایم. با تکیه بر قدرت دانش و فن‌آوری و پرورش پرسرعت زیرساخت‌های نوآوری، ما همواره به صنعت آهن معانی، ارزش‌ها و حیاتی تازه داده‌ایم. ما باور داریم نوآوری در صنعت آهن به مردم و کشور برای فهم رویاهایشان در آینده، کمک شایانی می‌کند. 

واحد تولید لوله‎های دقیق آسیا کران

این مجموعه در سال ۱۳۹۹ تولید لوله‎های دقیق فولادی را به نام شرکت آسیا کران آغاز کرده است. شرکت لوله‎های دقیق آسیا کران ( سهامی خاص)  تولیدکننده لوله‎های دقیق فولادی(Tubes) به روش کشش سرد (COLD DRAWN)و تامین کننده لوله‎های بدون درز(Seamless Pipes)و سایر تجهیزات خطوط لوله از قبیل شیرآلات، اتصالات، گسکت، پیچ و مهره و … از منابع معتبر داخلی و خارجی با سرمايه‎گذاری بخش خصوصی است.

استراتژی

ما با داشتن رضایت مشتریان خود و قدردانی از محصولات و خدماتی که ارائه می‎دهیم ، جایگاه مناسبی در  صنعت یافته‎ایم. ما در نتیجه تمایل به چالش کشیدن وضع موجود و انجام کارها به شکل نوین، به این جایگاه دست یافته‎ایم. در دنیای کاملا رقابتی که در آن فعالیت می‎کنیم ، بایستی ایده‎ها و روش‎های عملیاتی جدید را حمایت کنیم. ما باید برای تغییر گشوده باشیم ، و تمرکز خود را بر ایجاد نوآوری و جستجوی فرصت‎های تحول آفرین قرار دهیم. ما منتظر نیستیم که دیگران راه را به ما نشان دهند؛ ما راه را پیدا می‎کنیم و با این کار ارزش ذاتی شرکت خود را به دیگران نشان می‎دهیم.

توانایی ما در اجرای موفقیت‎آمیز استراتژی‎ها به مردم عزیز کشورمان بستگی دارد. ما برای حفظ روحیه‎ی کارآفرینی و اشتیاق به تعالی که سبب رشد ما می‎شود و رمز موفقیت آینده‎ی ماست، همواره تلاش خواهیم کرد و همواره امینت و رفاه مردم کشورمان را در اولویت قرار می‎دهیم.

آهن آریا

مجموعه آهن آریا در ابتدا فعالیت خود را در زمینه بازرگانی انواع آهن‎آلات ساختمانی و صنعتی آغاز کرد. این مجموعه همواره در طول سالها فعالیت خود توسعه مستمر، کارآفرینی و رضایت مشتریان را از اهداف اصلی خود قرار داده است.

همچنین این مجموعه در سال ۱۳۹۹ در کنار کار بازرگانی، شرکت لوله‎های دقیق آسیا کران (سهامی خاص) با سرمایه‎گذاری بخش خصوصی را تاسیس کرد.

اطلاعات تماس

بندرعباس، شهرک صنعتی خلیج فارس

021-۴۴۳۷۵۶۹۲

۰۹۰۳۳۰۳۰۷۱۵-16

 

تمامی حقوق این وبسایت برای آهن آریا محفوظ می باشد .

2021 ©

طراحی و توسعه توسط : کادوس